Terminarz zawodów strzeleckich organizowanych na terenie ZO PZŁ w Wałbrzychu
Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu informuje, że w najbliższym czasie odbędą się następujące zawody strzeleckie.
1. 01.05.2015 r. - III Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Myśliwych Policjantów i Innych Służb Mundurowych, strzelnica Biernacice
2. 17.05.2015 r. - Eliminacje do Zawodów Okręgowych w Strzelectwie Myśliwskim, strzelnice myśliwskie: Lądek Zdrój, Bronówek, Biernacice
3. 24.05.2015 r. - Puchar Starosty Ząbkowickiego i Burmistrza Ziębic w Strzelectwie Myśliwskim, strzelnica Biernacice
4. 30.05.2015 r. - Puchar Burmistrza Lądka-Zdrój, strzelnica Lądek-Zdrój
5. 31.05.2015 r. - Finał Zawodów Okręgowych, strzelnica Lądek-Zdrój


Zawody strzeleckie o Puchar Przechodni Andrzeja Radzimskiego i firmy Perazzi
Informujemy, że dnia 9 maja 2015 r. na strzelnicy w Krzywiniu odbędą się pierwsze zawody strzeleckie w wieloboju myśliwskim o Puchar Przechodni Andrzeja Radzimskiego i firmy Perazzi. Więcej informacji w załączniku.
- Plakat


III Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Myśliwych Policjantów i Innych Służb Mundurowych
Informujemy, że dnia 1 maja 2015 r. na strzelnicy myśliwskiej w Biernacicach koło Ziębic odbędzie się trzecia edycja Dolnośląskich Zawodów Strzeleckich Myśliwych Policjantów i Innych Służb Mundurowych. Więcej informacji w załączniku.
- Informacje


Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ziębic w Strzelectwie Myśliwskim - zmiana terminu
Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu informuje, że w dniu 24 sierpnia 2014r. na strzelnicy w Biernacicach odbędą się Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ziębic w Strzelectwie Myśliwskim. Otwarcie zawodów planowane jest na godzinę 9:00. Zapraszamy do udziału.


Wyniki 38 Zawodów Okręgowych w Strzelectwie Myśliwskim 2014 r.
W załączniku prezentujemy ostateczne wyniki z rozegranych eliminacji oraz finału Zawodów Okregowych w Strzelectwie Myśliwskim.
- Wyniki


II Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Myśliwych Policjantów i Innych Służb Mundurowych
Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Dzierżoniowie ma zaszczyt zaprosić na drugie w historii Dolnośląskie Zawody Strzeleckie Myśliwych Policjantów i Innych Służb Mundurowych Zawody Odbędą się na strzelnicy myśliwskiej w Biernacicach koło Ziębic w dniu 10 maja 2014 roku o godzinie 08:30. Więcej informacji w załącznikach.
- Regulamin zawodów
- Plakat


Informacja dotycząca zawodów strzeleckich
Informujemy, że w dniu 18 maja 2014 r. (niedziela) o godzinie 9:00 rozegrane zostaną eliminacje na strzelnicach:
a) Biernacice k/ Ziębic dla kół z powiatu świdnickiego i wałbrzyskiego
b) Biernacice k/Ziębic dla kół z powiatu dzierżoniowskiego i ząbkowickiego
c) Lądek Zdrój dla kół z powiatu kłodzkiego
W dniu 1 czerwca 2014 r. (niedziela) o godzinie 9:00 rozegrany zostanie Finał Zawodów Okręgowych na Strzelnicy Myśliwskiej w Biernacicach k/Ziębic. Do eliminacji każde koło zobowiązane jest wystawić trzyosobową reprezentację z zawodników klasy powszechnej. Każde koło może dodatkowo wystawić zawodników z klasą mistrzowską. W eliminacjach uczestniczyć mogą wszyscy chętni tak zgłaszani przez koło jak i indywidualnie. W eliminacjach ilość uczestników nie jest ograniczona. Koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 120 zł od zawodnika. Koła, których reprezentanci zakwalifikują się do Finału Zawodów Okręgowych nie ponoszą dodatkowych kosztów za udział w rozgrywkach finałowych. W terminie do dnia 10 maja 2014 r. prosimy o zgłaszanie imiennych składów reprezentacji koła z podaniem klasy zawodnika oraz dokonanie wpłaty za udział tych osób w zawodach. W przypadku zgłoszenia przez koło większej liczby reprezentantów należy podać trzyosobowe składy reprezentacji koła w klasie powszechnej oraz w klasie otwartej.


Prawidła strzelań myśliwskich
Zobacz dokument


Wyniki Finału 37 Zawodów Okręgowych w Strzelectwie Myśliwskim Lądek-Zdrój 2013
Zobacz wyniki


Zawody Okręgowe w strzelectwie 2013
W dniu 19 maja 2013 r. (niedziela) o godz. 9:00 rozegrane zostaną eliminacje na strzelnicach:
A) Bronówek k/Dobromierza dla kół z powiatu świdnickiego i wałbrzyskiego.
B) Biernacice k/ Ziębic dla kół z powiatu dzierżoniowskiego i ząbkowickiego
C) Lądek Zdrój dla kół z powiatu kłodzkiego
W dniu 16 czerwca 2013 r. (niedziela) o godz. 9:00 rozegrany zostanie Finał Zawodów Okręgowych na Strzelnicy Myśliwskiej w Lądku Zdroju.
W eliminacjach uczestniczą trzyosobowe reprezentacje kół składające się z zawodników klasy powszechnej. Każde koło może dodatkowo wytypować zawodników z klasą mistrzowską. Koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 120,00 zł od jednego zawodnika. Koła łowieckie, których reprezentanci zakwalifikują się do finału Zawodów Okręgowych nie ponoszą dodatkowych kosztów za udział w rozgrywkach finałowych.


Eleminacje strzeleckie Zawodów Okręgowych
Zarząd Okręgowy PZŁ informuje, że w dniu 27 maja br. od godz. 9:00 na strzelnicach:
a) w Biernacicach odbędą się eliminacje Zawodów Okręgowych w strzelectwie myśliwskim dla kół z powiatów świdnickiego, dzierżoniowskiego oraz ząbkowickiego
b) w Lądku Zdroju odbędą się eliminacje Zawodów Okręgowych dla kół z powiatu kłodzkiego i wałbrzyskiego.
Finał zawodów zaplanowano na 10.06.2012 r. w Biernacicach.